KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13967615
nr 1396 7615
Olle Larsson
(1926-1996), Sverige
Oljemålning, Olle Larsson, Signerad, citroner. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 28x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 maj 2021
kl 18:42:26
100 kr
350 kr
Olle Larsson
Läs mer om Olle Larsson